Turistë rusë dhe blerës pronash në bregdet

Kreu Forume Tema të rëndësishme Turistë rusë dhe blerës pronash në bregdet

Po shihet 1 postim (nga 1 gjithsej)
 • Autor
  Postime
 • #501
  EJAD
  Kryemoderator

  Turistë rusë dhe blerës pronash në bregdet, a mund të jetë strategji e luftës hibride?

Po shihet 1 postim (nga 1 gjithsej)
 • Duhet të jeni i futur që të përgjigjeni në këtë temë.